Servis a poradenství

tým společnosti Peter Wagner pohodlná obuv

Osobní poradenství při nákupu obuvi

U nás ve společnosti Peter Wagner pohodlná obuv jsme hrdí na to, že se můžeme již několik desetiletí starat o přání našich zákazníků a pomáhat jim s výběrem nejpohodlnější obuvi jejich života. Díky vysoké kvalitě naší obuvi Vás bude Váš oblíbený model doprovázet dlouhá léta. Správná obuv, ať už co se velikosti, šířky, tvaru nebo designu týče, výraznou měrou přispívá k pocitu pohody i k dobrému zdravotnímu stavu a současně podporuje celý pohybový aparát.

Telefonické poradenství při nákupu obuvi

telefonické poradenství při nákupu pohodlné obuvi Peter Wagner

Naši servisní pracovníci na naší zákaznické lince Vám rádi poradí s výběrem a nákupem pohodlné obuvi a udělají si čas pro Vás
a Vaše přání. Díky svým dlouholetým zkušenostem a pravidelným školením Vám pomohou vybrat ten správný model pro každou příležitost. Na veškeré dotazy ohledně barvy, charakteru a vlastností obuvi, péče o obuv a ještě mnohem více od nás získáte rychlou a kompetentní odpověď. Nebojte se zeptat! Jsme tu pro Vás.

Naše zákaznická telefonická linka je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin na tel. č. 381 001 001. Těšíme se na Váš telefonát!

Poradenství v rámci našich prodejních výstav

prodejní výstava pohodlné obuvi Peter Wagner

Pravidelně organizujeme prodejní výstavy naší pohodlné obuvi ve Vaší blízkosti. Na našich prodejních výstavách si můžete obuv přímo na místě vyzkoušet jako v běžném kamenném obchodě a osobně se přesvědčit nejen o kvalitě našich modelů, ale také našeho zákaznického servisu. Zde naleznete veškeré aktuální termíny a místa konání našich prodejních výstav. Rádi Vám zarezervujeme Váš oblíbený model nejpozději týden před konáním prodejní výstavy na naší zákaznické lince na tel. č. 381 001 001, e-mailem na adrese info@peter-wagner.cz nebo online v našem internetovém obchodě www.peter-wagner.cz přímo u Vámi vybraného modelu kliknutím na možnost rezervace.

Garance a opravy

záruční a opravárenský servis pohodlné obuvi Peter Wagner

Na kvalitu klademe velký důraz, proto poskytujeme na veškeré modely pohodlné obuvi Peter Wagner dvouletou záruku na případné vady materiálu nebo zpracování. Bližší informace k záruce a vyřízení eventuální reklamace naleznete zde.

Naše pohodlná obuv je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, a už jen proto je velice trvanlivá a měla by Vám dělat radost dlouhá léta. Pokud by se však na Vašem oblíbeném modelu po letech přeci jenom objevila nějaká vada, lze ji ve většině případů bez problémů opravit. Naše odborná opravárenská servisní služba prodlouží životnost Vaší obuvi a současně tak přispěje ke snížení Vaší ekologické stopy. Potřebujete-li osobně poradit v případě reklamace nebo opravy obuvi, těšíme se na Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin na naší telefonické zákaznické lince na tel. č. 381 001 001 nebo na adrese info@peter-wagner.cz. Jsme tu pro Vás!

nahoru