Naším cílem je, aby naše modely značek HELVESKO, LadySko a dansko seděly všem našim zákazníkům. Proto nabízíme modely s různými podrážkami v různých šířkách chodidla a výškách nártů. Jestliže Vám vybraný model nesedí nebo se Vám nelíbí, můžete jej samozřejmě jednoduše a na naše náklady vrátit zpět:

  1. Zabalte obuv opět opatrně do kartonové krabice.
  2. Odtrhněte od faktury formulář pro vrácení zásilky, sdělte nám na přiložené vratce důvod vrácení a uveďte Vaši případnou další objednávku. Vložte vše do balíčku.
  3. V pravém horním rohu faktury se nachází štítek pro bezplatné vrácení. Odtrhněte tento štítek a nalepte jej na balíček, který chcete vrátit. Pokud není přiložena vratná etiketa, sdělte nám to prosím zde.
  4. Balíček odevzdejte na Vaší poště k odeslání. Balíček je pojištěný. Uchovejte si prosím podací lístek kvůli případné ztrátě apod.

Jakmile se balíček vrátí zpět do našeho skladu, převedeme Vám dobropis na Váš bankovní účet, nebo provedeme výměnu přesně dle Vašeho přání. Bohužel nemůžeme vzít nazpět obuv zašpiněnou nebo obuv, která nese známky opotřebení. Jako vždy máte celých 14 dní na případnou výměnu/vrácení.

nahoru