Originální pohodlné značky HELVESKO, dansko a LadySko jsou v České republice k dostání exkluzivně u společnosti Peter Wagner. Již více než 25 let rozmazlujeme naše náročné zákazníky anatomicky tvarovanou obuví vyrobenou dle námi vyvinutého speciálního přirozeného konceptu. Jsme hrdí, že se veškeré modely pohodlné obuvi Peter Wagner vyrábějí výhradně v Evropě, převážně pak ve Švýcarsku, Rakousku, Maďarsku, Česku a Portugalsku. Díky tomu nemusíme naše zboží dopravovat na velké vzdálenosti, čímž šetříme životní prostředí a nákupní síla zůstává v našem regionu. Objevte ty nejpohodlnější boty Vašeho života!

... přirozený tvar v efektním designu

Lehká jako pírko a kolem dokola měkká. Taková je obuv vysoce kvalitní značky HELVESKO. Vyrobená přesně dle našeho originálního přirozeného konceptu: přirozený tvar chodidla a přírodní materiály pro přirozený pohyb. Objevte obuv pro každou příležitost: módní trendy aktuální sezony s maximálním pohodlím.


... pohádkově pohodlné

Tradiční značka elegantní dámské obuvi. Modely LadySko jsou tvarovány přesně dle přirozeného tvaru dámského chodidla. Šetrné právě na citlivých místech, na celém chodidle pružné a měkké. Luxusní specialita jsou modely LadySko se stélkou BioFit z lehkého korku a latexu, potaženou usní vyčiněnou rostlinnými tříslovinami. Odpruží i opravdu tvrdé došlapy a ideálně uleví páteři. Stélka získala jako první certifikát institutu eco za šetrnost k životnímu prostředí. Jedním pohybem je lze vyměnit za Vaše vlastní vložky.


... skandinávský styl života

Pevné spojení s přírodou a originálnost, to je láska k tradicím, ale i otevřenost novinkám. Mnohé z toho se skrývá pod naší vlastní dánskou značkou dansko (doslova: dánská bota). Tvar důsledně kopíruje tvar přirozeně zdravého chodidla, obuv je dostatečně široká a extra pohodlná svoboda Severu! Nejvyšší kvalita z tradičních ševcovských dílen a ležérní design. Vyzkoušejte některý z modelů dansko, třeba právě ze sametově měkké a poddajné losí kůže. Dopřejte svobodu Vašim chodidlům!

nahoru