Princip přirozeného konceptu společnosti Peter Wagner

U nás ve společnosti Peter Wagner se snažíme udělat radost Vašim chodidlům. Naším hlavní požadavkem na nás samotné je vytvářet pro Vás nedostižně pohodlnou obuv pro chůzi jako po mechu. Proto jsme již před 30 lety vytvořili náš přirozený koncept pro zdravou a pohodlnou obuv.

Měkký došlap, šetrný k Vašim kloubům, a zvláště pak jedinečná volnost pohybu pro Vaše prsty jsou přesně tím, čím vyniká nejpohodlnější obuv Vašeho života.

Chůze jako na boso

Chůze na boso aktivuje a procvičuje svalstvo nohy. Při chůzi bez bot se navíc stimuluje prokrvení chodidla. Přesto se však nemůžeme a nechceme za každé situace obuvi zříci. Díky našemu přirozenému konceptu umožňuje veškerá pohodlná obuv Peter Wagner flexibilní odvalení a odpružení chodidla, jako byste chodili po lesním mechu. Kromě toho nabízí obuv vždy dostatek volného místa, aby se prsty mohly svobodně pohybovat a nedocházelo k otlakům.

Zdravé a trénované svalstvo nohy je tou nejlepší prevencí proti klasickým onemocněním nohou.

Jsme hrdí na tu spoustu pozitivních odpovědí a komentářů, které od našich zákazníků díky přirozenému konceptu téměř denně dostáváme.

PŘIROZENÝ TVAR CHODIDLA

obrázek volnost pro chodidla podle přirozeného konceptu společnosti Peter Wagner

Nikde nic netlačí, nic neomezuje chodidlo. Díky přirozenému tvaru obuvi se chodidlo i prsty mohou při chůzi volně pohybovat, krčit a natahovat, obuv podporuje správné postavení palce i přirozené prokrvení chodidla. Tak se vyhnete nejen bolestivým otlačeninám, ale také deformacím chodidla či problémům se žílami.

PŘIROZENÝ POHYB

obrázek flexibilní odvalení chodidla a přirozený pohyb podle přirozeného konceptu společnosti Peter Wagner

Vychutnejte si s naší pohodlnou obuví Peter Wagner flexibilní odvalení chodidla a odpruženou chůzi jako na boso po mechu. Vaše procházky budou delší
a uvolněnější, každým krokem budete trénovat svaly, srdce a oběhový aparát.

PŘIROZENÉ DRŽENÍ TĚLA

obrázek pomoc při bolestech zad a páteře díky přirozenému konceptu společnosti Peter Wagner

Uvolnění nejen pro Vaši páteř. Naše speciální podrážky jsou tak lehké, že obuv na noze téměř neucítíte, a maximálně ploché, aby bylo dosaženo ideálního přirozeného a uvolněného držení těla. Zatočte se svalovou křečí a bolavými zády i koleny způsobenými nošením nevhodné obuvi!

PRAVÁ KŮŽE

obrázek nejlepší kožená kvalita pohodlné obuvi Peter Wagner

Pro výrobu naší obuvi používáme výhradně pečlivě vybranou přírodní useň, jež je aktivně prodyšná a optimálně vyrovnává klima. Díky vysoké kvalitě zpracování si můžete vychutnat jedinečný komfort nošení. Tak měkké a pohodlné, že i citlivá chodidla se budou vznášet jako na obláčku.

nahoru