Měkký došlap, šetrný k Vašim kloubům, a zvláště pak jedinečná volnost pohybu pro Vaše prsty jsou přesně tím, čím vyniká nejpohodlnější obuv Vašeho života. U nás ve společnosti Peter Wagner se snažíme udělat radost Vašim chodidlům. Naším hlavní požadavkem na nás samotné je vytvářet pro Vás nedostižně pohodlnou obuv pro chůzi jako po mechu.

PŘIROZENÝ TVAR CHODIDLA

Díky přirozenému tvaru obuvi se chodidlo i prsty mohou při chůzi volně pohybovat, krčit a natahovat, přirozené prokrvení je zajištěno. Nikde nic netlačí, nic neomezuje chodidlo. Tak se vyhnete nejen bolestivým otlačeninám, ale také deformacím chodidla či problémům se žílami.

PŘIROZENÝ POHYB

Speciální způsob zpracování naší obuvi a optimální odpružení umožňuje flexibilní odvalení chodidla a odpruženou chůzi jako naboso po mechu a pomáhá předcházet ochabování svalstva nohy. Vaše procházky budou delší a uvolněnější, každým krokem budete trénovat svaly, srdce a oběhový aparát.

PŘIROZENÉ DRŽENÍ TĚLA

Přirozený recept proti svalové křeči, při problémech s koleny a zády, jejichž příčinou je často nošení nevhodné obuvi. Naše speciální podrážky jsou tak lehké, že je na noze téměř neucítíte, a maximálně ploché, aby bylo dosaženo ideálního přirozeného a uvolněného držení těla.

PRAVÁ KŮŽE

Pro výrobu naší obuvi používáme výhradně pečlivě vybranou přírodní useň, jež je aktivně prodyšná a optimálně vyrovnává klima. Díky vysoké kvalitě zpracování si můžete vychutnat jedinečný komfort nošení. Tak měkké a pohodlné, že i citlivá chodidla se budou vznášet jako na obláčku.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ
nahoru