Jste nadšeni naší pohodlnou obuví a našimi službami? Řekněte o nás přátelům! Za každého nového zákazníka od nás získáte hodnotnou prémii. Vyplňte následující formulář nejlépe společně s Vašimi přáteli a vyberte si Váš osobní dárek jako poděkování za Vaše doporučení! Každý nový zákazník navíc získá slevu 250,- Kč na první objednávku.

DOPORUČTE NÁS PŘÁTELŮM - VYPLATÍ SE TO!

stávající zákazník

nový zákazník

PRÉMIE 1 poukaz na 350,- Kč

poukaz na 350,- Kč

S dárkovým poukazem od Petera Wagnera v hodnotě 350,- Kč ušetříte při příštím nákupu Vašich oblíbených modelů. Každý nový zákazník navíc získá slevu 250,- Kč na první objednávku.

PRÉMIE 2 Sada péče o boty

Sada péče o boty

Atraktivní sada pro péči o obuv vhodná pro různé druhy usní. Obsah: čisticí mléko pro otevřenou obuv, univerzální aktivní kombinovaná péče ve spreji pro všechny kombinace usní vyjma lakové usně, měkký čisticí kartáč na boty.

PRÉMIE 3 hasicí rouška

hasicí rouška

Nezbytný pomocník v každé domácnosti. S hasicí rouškou uhasíte drobné požáry a plameny. Rozměry: 100 x 100 cm. V nylonovém pouzdře. (EN1869:1997)

PRÉMIE 4 Napínáky z cedrového dřeva

Napínáky z cedrového dřeva

Speciální dřevěné napínáky na obuv v přirozeném tvaru zdravých chodidel dle přirozeného konceptu spol. Peter Wagner. Vyrobené z neopracovaného dřeva Schima, s otvory pro správnou cirkulaci vzduchu.

nahoru