Jste nadšeni naší pohodlnou obuví a našimi službami? Řekněte o nás přátelům! Za každého nového zákazníka od nás získáte hodnotnou prémii. Vyplňte následující formulář nejlépe společně s Vašimi přáteli a vyberte si Váš osobní dárek jako poděkování za Vaše doporučení!

DOPORUČTE NÁS PŘÁTELŮM - VYPLATÍ SE TO!

stávající zákazník

nový zákazník

PRÉMIE 1 800 Kč JUBILEJNÍ BONUS

800 Kč JUBILEJNÍ BONUS

Získejte jubilejní bonus 800,00 Kč v podobě nákupního poukazu, který Vám zašleme pohodlně poštou. Poukaz lze uplatnit telefonicky, objednávkovou kartou, v internetovém obchodě či na prodejní výstavě

PRÉMIE 2 Sada péče o boty

Sada péče o boty

Atraktivní sada pro péči o obuv vhodná pro různé druhy usní. Obsah: čisticí mléko pro otevřenou obuv, univerzální aktivní kombinovaná péče ve spreji pro všechny kombinace usní vyjma lakové usně, měkký čisticí kartáč na boty.

PRÉMIE 3 Hasicí rouška

Hasicí rouška

Nezbytný pomocník v každé domácnosti. S hasicí rouškou uhasíte drobné požáry a plameny. Rozměry: 100 x 100 cm. V nylonovém pouzdře. (EN1869:1997)

PRÉMIE 4 Napínáky z cedrového dřeva

Napínáky z cedrového dřeva

Speciální dřevěné napínáky na obuv v přirozeném tvaru zdravých chodidel dle přirozeného konceptu spol. Peter Wagner. Vyrobené z neopracovaného dřeva Schima, s otvory pro správnou cirkulaci vzduchu.

Upozornění: Akci Doporučte nás přátelům nelze kombinovat s akcemi pro nové zákazníky. Nový zákazník je osoba, která dosud není u spol. Peter Wagner registrována a zároveň nesdílí společnou domácnost se stávajícím zákazníkem. Minimální hodnota objednávky doporučeného nového zákazníka: 1.700,00 Kč.

nahoru