NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Váš specialista na pohodlnou obuv

Společnost Peter Wagner je zásilková společnost se sídlem v Českých Budějovicích, která se specializuje na prodej pohodlné obuvi. Naše nabídka se skládá z kvalitní módní obuvi, která je ušitá přesně dle našeho přirozeného konceptu. Od sportovních až po elegantní, v naší nabídce naleznete obuv pro každého! Naše produkty se vyznačují mj. ergonomicky tvarovanou, extra flexibilní podrážkou a jsou šité ze 100% pravé kůže.Tuto exkluzivní pohodlnou obuv si můžete objednat pomocí našeho katalogu nebo přes naše webové stránky www.peter-wagner.cz.

V České republice jsou pouze naším prostřednictvím k dostání naše tři exkluzivní značky, které spojují zdravé pohodlí a design: dansko, Helvesko a LadySko.

více

Obuv z regionální výroby

rakouský švec při práci na regionálně vyráběné obuvi

Chceme, aby naše pohodlná obuv byla prospěšná nejen pro Vaše chodidla, ale také pro všechny, kteří se podílejí na její výrobě, a rovněž pro životní prostředí. Proto jsme hrdí na to, že se všechny naše modely vyrábí v Evropě podle evropských standardů upravujících mzdové
a pracovní podmínky a týkajících se ochrany životního prostředí. Zjistěte zde více!

Servis a poradenství

tým společnosti Peter Wagner pohodlná obuv

U nás ve společnosti Peter Wagner pohodlná obuv jsme hrdí na to, že se můžeme již několik desetiletí starat
o Vaše přání a pomáhat Vám s výběrem obuvi ať už telefonicky na naší zákaznické lince nebo osobně na našich prodejních výstavách. Náš zákaznický servis ale nekončí nákupem, nabízíme Vám také odbornou opravárenskou službu. Zjistěte zde více!

Náš přirozený koncept

Náš přirozený koncept

Společnost Peter Wagner před téměř 30 lety vytvořila přirozený koncept pro jedinečně zdravou a pohodlnou obuv pro chůzi jako po mechu. Nikde nic netlačí, nic neomezuje chodidlo. Díky přirozenému tvaru obuvi se chodidlo i prsty mohou při chůzi volně pohybovat, krčit
a natahovat, obuv podporuje přirozené prokrvení chodidla. Zjistěte zde více!

nahoru