Přejít na hlavní obsah Přeskočit na vyhledávání Přeskočit na hlavní navigaci

Popis produktu

Mladistvé trekingové sandály pro perfektní pocit z chůze na boso! Kůže s pásky na suchý zip a podšívkou z mikrovlákna Dry Clim pro suché klima nohou. Vyměnitelná stélka BioFlex potažená mikrovláknem ALCANTARA je antibakteriální díky iontům stříbra. Sandálové podrážky Explorer z PU pro ideální odvalení.

Chcete se zeptat na toto zboží?
Nárt
Nárt: normální až vysoký
Šířka
Šířka: normální až široká
Stélka
Stélka: vyměnitelná stélka
vrchový materiál
vrchový materiál: useň - kozí hladká
podšívka
podšívka: textilie - DryClim
podrážka
podrážka: jiný materiál

Tato obuv je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní usně.

Jako přírodní materiál může kůže vykazovat mírné odchylky v barvě, struktuře nebo kresbě. Tyto přirozené vlastnosti nejsou vadou kvality, ale naopak podtrhují pravost kůže a dělají z každého páru naší obuvi originál.

Upozornění: Pravidelná péče vhodná pro daný materiál pomáhá zachovat jedinečný vzhled a prodlouží životnost Vaší obuvi. Vhodné ošetřující přípravky Peter Wagner naleznete v našem internetovém obchodě.

Výrobce ve smyslu označování výrobků: Peter Wagner s.r.o., Studentská 1655/1b, 370 05, České Budějovice, info@peter-wagner.cz

Speciální vlastnosti tohoto modelu

HELVESKO podrážky Explorer

  • speciální, dynamické, sportovní podrážky vhodné například pro Nordic Walking

  • skvěle podporují klenbu chodidla, vpředu a vzadu zešikmené

  • odpruží i opravdu tvrdé došlapy díky vestavěnému antišokovému systému

  • neklouzavý a odolný PU

  • vysoká podélná elasticita

  • vyměnitelné, usní potažené vložky BioFlex z lehkého korku s latexovou zónou na patě

  • lze je vyměnit za vlastní ortopedické vložky

  • PU - Podrážky z pěnového polyuretanu jsou pružné a flexibilní, díky vzduchovým bublinkám jsou navíc lehké, tlumí a izolují.

  • všechny dámské modely s touto podrážkou

  • všechny pánské modely s touto podrážkou

Kozí kůže je obzvláště jemná a elastická. Ve srovnání s jinými druhy kůží je lehčí, prodyšnější a má přirozený, znatelně měkký povrch. Kozí velurová useň je extra jemný a pružný materiál, proto se také často používá k výrobě oděvů.

Hodnocení

18. září 2025 7:43

4,0

Recenze s hodnocením 4 z 5 hvězd

Sabrina

Pohodlné, suchý zip vyhovuje - lehce se přizpůsobí a snadno se obouvá.

26. srpna 2024 19:31

5,0

Recenze s hodnocením 5 z 5 hvězd

-

sandálky ideální pro nestandardní nohy - bezchybné

20. května 2024 6:42

5,0

Recenze s hodnocením 5 z 5 hvězd

Sandály Sabrina

Výborné letní sandály na celodenní nošení. Kupuji opakovaně mnoho let, jen v poslední době barvy se těžko kombinují s oblečením.

17. července 2023 12:11

5,0

Recenze s hodnocením 5 z 5 hvězd

Pohodlnost

Boty jsou vysoce kvalitní a pohodlné

4. února 2022 9:59

5,0

Recenze s hodnocením 5 z 5 hvězd

Skvělé

Báječné sandály, od začátku naboso bez odřeniny nebo puchýře při celodenním nošení i ve vysokých letních teplotách. Kupuji opakovaně. Jen škoda, že není varianta světle béžová, která byla univerzální, popř. ta vícebarevná.

21. února 2018 20:13

5,0

Recenze s hodnocením 5 z 5 hvězd

Nejpohodlnější sandály

Sabriny mám již druhé, nejpohodlnější sandály jaké jsem kdy v životě obula. Jako průvodkyně hodně nachodím, i 10 hodin denně, ale v těchto sandálech je pohoda. Poprvé a na bosou nohu a bez nejmenších potíží!! Doufám, že je budou vyrábět dlouho.

Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Napsat hodnocení:

Peter Wagner 
přirozený koncept

PŘIROZENÝ TVAR CHODIDLA

Nikde nic netlačí, nic neomezuje chodidlo. Díky přirozenému tvaru obuvi se chodidlo i prsty mohou při chůzi volně pohybovat, krčit a natahovat, obuv podporuje správné postavení palce a stimuluje přirozené prokrvení chodidla.

PŘIROZENÝ POHYB

Vychutnejte si s naší pohodlnou obuví Peter Wagner flexibilní odvalení chodidla a odpruženou chůzi jako na boso po mechu. Chodíte déle, aniž byste se unavili a každým krokem trénujete svaly, srdce a krevní oběh.

PŘIROZENÉ DRŽENÍ TĚLA

Úleva až ke krku. Naše speciální podrážky jsou tak lehké, že obuv na noze téměř neucítíte, a maximálně ploché, aby bylo dosaženo ideálního přirozeného a uvolněného držení těla. Už žádné napětí, problémy s koleny a zády způsobené nošením nevhodné obuvi.

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Pro výrobu naší obuvi používáme výhradně tu nejkvalitnější, pečlivě vybranou přírodní useň, jež je prodyšná a optimálně vyrovnává klima uvnitř boty. Díky vysoké kvalitě zpracování si můžete vychutnat jedinečný komfort nošení. Jsou tak měkké a pohodlné, že i citlivá chodidla se cítí jako při chůzi po obláčcích.

FAQs

Je důležité, aby obuv na patě a nártu dobře seděla a aby měly prsty současně dostatek prostoru. Při obouvání zatlačte chodidlo pevně zpět do paty, poté zašněrujte nebo zapněte zip popř. pásek na suchý zip. Jen tak bude obuv jistě sedět na patě a na nártu a Vaše prsty budou mít dostatek prostoru pro přirozený pohyb jako na boso i pro zdravé odvalení.

Díky speciálnímu tvaru ševcovských kopyt pohodlné obuvi Peter Wagner zpravidla není třeba vyrábět poloviční velikosti. Obuv perfektně drží na patě a nártu, proto nabízí prstům ve špičce dostatek prostoru pro volný pohyb. Rozdíl mezi jednotlivými velikostmi činí obvykle pouze 5-6 mm. Pro ideální odvalení chodidla je třeba, aby měl nejdelší prst při zatížení (ve stoje) rezervu 3-5 mm.

Ano! Vaši obuv můžete čistit teplou mýdlovou vodou a měkkým kartáčkem v případě drsněné kůže popř. o něco tvrdším kartáčkem v případě hladké kůže. Poté je třeba obuv nechat pomalu vyschnout, nikdy však nesušte obuv na topení, ani na přímém slunci. V ideálním případě obuv natáhněte na korkové nebo dřevěné napínáky nebo ji vyložte novinami, aby si lépe udržela svůj originální tvar.

V podstatě jsou vhodné všechny modely s vyjímatelnou stélkou. Nosíte-li lehkou, velmi tenkou ortopedickou vložku, pak je možné ji vložit i do obuvi, která je vyráběna s vlepenou stélkou, již nelze vyjmout. Předpokladem je však, aby Vám v oblasti prstů v každém případě zůstal dostatek prostoru pro jejich volný pohyb. Jak v katalogu, tak v našem internetovém obchodě jsou veškeré modely s vyjímatelnou stélkou, a tím pádem vhodné pro vlastní vložky, speciálně označeny.

Objednejte si pohodlnou obuv Peter Wagner snadno a bezpečně až domů. Poté máte 2 týdny čas na to, abyste si obuv bez stresu a v pohodlí domova vyzkoušeli. Pokud nebudete spokojeni, můžete obuv bezplatně vrátit pomocí přiložené vratné etikety. Na každý nově zakoupený model navíc získáte dvouletou záruku.

Veškerá pohodlná obuv Peter Wagner se vyrábí výhradně v Evropě. Většina modelů se vyrábí v Rakousku a v sousedních zemích Švýcarsku, Itálii, České republice a Maďarsku. Pokud hledáte obuv vyrobenou přímo v České republice, naleznete právě zde dámskou a pánskou komfortní obuv české výroby.